Chystám sa robit na zajtra 😊
@domichrumi je to veru mňamka

@mummylina ja robím ale bez peny na vrchu a s obmedzeným cukrom kvôli cukrovke 🙂👌 a je tiež super
U nas rovnako, nevyhadzujeme pokial sa da. A ja milujem varenie, co chladnicka dala 😁 Moj muz si zas musi nakupit ingrediencie, ked chce nieco varit 🙈 Ale nastastie nie je rozmaznany, ze nezje 2dni po sebe to iste. Drviva vacsina aj tak chuti naj az na 2.den.
@domichrumi tak pena musí u nás byť 🙂 ale tvaroh aj jabĺčka sladím medom a citrónovou šťavou a stačí. Snažím sa Line nedávať presladeného veci zatiaľ... hádam nám to vydrží čím dlhšie 😂😅
u nás by nikto okrem mňa žemľovku nezjedol ☹
Ani u nás sa nevyhadzuje. Našťastie manželovi nevadí jesť aj tri dni to iste-takze polievku varím vždy na 3 dni, druhé jedlo ako kedy. Sú jedlá, ktoré prihriate nie sú dobré, takže vtedy len čerstvé a také, ktorým to nevadí, kľudne navarim aj na 3 dni.
Ja zbožňujem variť, ale určite by som to nerobila každý deň. Ak je chlap takto rozmaznany, nič mu nebráni uvariť si sám 😁😁
@blondiee83 tak aj on si uvarí a hovorím niekedy dám take rýchlovky ako lečo, zapekanky, kolienka s vajíčkom čo je 30 minútová záležitosť 🙂
Ja varím rada a kým som doma s Linou mi to nevadí ale keď už pôjdem do práce zase to bude iné 🙂
Aj ja sa snažím nevyhadzovať 🙌 aj keď to väčšinou skončí pri nejakom rizote alebo cestovinách..mám čistejšie svedomie, že sa to spotrebovalo 👍
@mummylina ja “neznasam” plytvanie jedlom. Ked nieco vyhadzujem, ze sme neminuli, som na seba strasne nastvana. Nie kvoli peniazom, ale ked si predstavim, kolko prace za tym je a ja to len tak vyhodim, pricom pre niekoho je to nedosiahnutelne blaho.. ach, proste nakupujem raz za tyzden, planujem si jedla a ked nic ine, zmrazim na horsie casy 😉
@mummylina moj nevie 😀 takze radsej nefrfle...Ale teda priznavam, ze ak mu nieco "nevonia", tak ide na cinu... lebo vsak varim niekedy aj to, co chuti viac mne ako jemu - tedy si da raz a potom uz moc nechce

Áno 😊
Alebo keď ostane uvarené z predch. dňa
Včera sme napr. mali pečené kura s ryžou.
Dnes som obrala mäsko, dorobila omáčku a je zas na iný spôsob 🙂
Nerada vyhadzujem jedlo, keď to nieje potrebné.
A žemlovka vyzerá mňamkovo 😋👍