Maminky ja sa chcem opytat, musia sa prat aj zavinovacky? myslim cerstvo nove :o))
ja som tiez prala aj zavinovačky.
10. nov 2010
tiež som oprala, všetko čo sme doposiaľ drobcovi kúpili.Ono fakt nevieš kto tie veci držal v ruke🙂
10. nov 2010
samozrejme
10. nov 2010
ja som ich tiez prala, ale pod hlavicku som mu davala stale aj tak aj plienku 😉
10. nov 2010
nadia1984
autordakujem, dakujem vsetkym 🙂 no ja sa len pytam, lebo neviem, ale uz viem 😉
10. nov 2010
aspoň do roka deťom všetko treba prať, aj žehliť
10. nov 2010
ano moja všetko vyper nikdy nevieš kto ju mal v ruke a hlavne v továrni kde sa šila tak radšej🙂 ja som prala všetko🙂