icon

Maminky ja sa chcem opytat, musia sa prat aj zavinovacky? myslim cerstvo nove :o))

avatar

ano moja všetko vyper nikdy nevieš kto ju mal v ruke a hlavne v továrni kde sa šila tak radšej🙂 ja som prala všetko🙂

10. nov 2010
avatar

ja som tiez prala aj zavinovačky.

10. nov 2010
avatar

tiež som oprala, všetko čo sme doposiaľ drobcovi kúpili.Ono fakt nevieš kto tie veci držal v ruke🙂

10. nov 2010
avatar

samozrejme

10. nov 2010
avatar

ja som ich tiez prala, ale pod hlavicku som mu davala stale aj tak aj plienku 😉

10. nov 2010
avatar

dakujem, dakujem vsetkym 🙂 no ja sa len pytam, lebo neviem, ale uz viem 😉

10. nov 2010
avatar

aspoň do roka deťom všetko treba prať, aj žehliť

10. nov 2010