Pekne rano vsetkym! Zeny, prosim, napiste vsetky povolania, ktore vas napadnu v ktorych sa nepracuje s ludmi. Vdaka! 😊
Ziadne ma nenapada, ale uplne ta chapem😂
Pracovník útulku 😂
Boze chapem ta....praca s ludmi je otras
Lesník.. 🙂
Ste super zeny aj som sa zasmiala 😆😆 ale som mohla dodat ze by to mala byt praca vhodna pre zenu 😂😂 od skoncenia strednej skoly pracujem stale len s ludmi a som z toho vycerpana
ja robím v administratíve
@natalusiiik archivárka, upratovačka, triedička tovaru, dokladačka tovaru...
prekladatelka
spisovatelka? 😀
Triedicka odpadov
Programátor väčšinou pracuje sám z domu, aj keď sú tam občas nejaké menšie interakcie, závisí. A plat výborný takže win-win.
Myslíš úplne bez ľudí, teda nemať ani kolegov okolo seba? Alebo myslia len nebyť v kontakte s verejnosťou... Pracujem v archíve, teda môj kontakt je len s kolegyňami
@natalusiiik I feel you 😂
No tak da sa napriklad aj z domu pracovat 🙂 Vtedy neprichadzas do kontaktu s nikym 😀
Ale inak idealne je asi robit so zvieratkami, nic lepsie mi nenapada 🙂
Šofér kamiónu, vlaku, účtovník, skladník, nočný sbskar, iteckar, umelec, starať sa o zvieratá, kľudne aj v zoo alebo homeoffice, ja síce do priameho kontaktu s ľuďmi neprichádzam, ale občas ma ide poraziť aj z mailov 🤦♀️
Laboratoria,
Vedec?😉
Matematik, fyzik, farmaceut, opravár hodiniek atď určite je ich dosť, ale asi dosť špecializované.
@lucindamax kamionista sa tiez stretava s ludmi,a na parkovisku cez vikend este s kolkymi🤣
Referent v SP, vôbec nepracujem s ľudmi
robim ucto na zivnost, 3 dni som doma na homeoffice, 2 dni som vo firmach vo vlastnej prazdnej kancelarii. Max. pride za mnou sef ci sekretarka s niecim. Ked chceme a je cas, tak sa bavime spolu, ked nie tak si robim svoje.
@lucindamax farmaceut, jedine ak niekde v labaku nepracuje s ľuďmi
Takto vam poviem, zatial som asi najviac naklonena praci soferky - milujem soferovat, bavi ma to a som v tom dobra.. hoci je to relativne nezvycajne, premyslam nad C-ckovym vodicskym a zamestnat sa niekde ako rozvozca tovaru 🤔🤷♀️
Švagriná mojej švagrinej pracuje v SAV, niekde v labáku, sama celý deň, komunikuje online. Ale na takú vedeckú prácu potrebuješ adekvátne vzdelanie. Ale ona ozaj sa stretáva s ľuďmi len na vrátnici pri príchode a odchode podľa jej slov.
@natalusiiik ale sofer tiez komunikuje so zakaznikmi, pri predavani tovaru.
@negymama to mi zase nevadi, mam namysli trebars zavozy tovaru do predajni, ked som pracovala v chovprodukte tak nam palety s tovarom vozila zena 🙂
@melanta no ano ja zial mam ukoncenu iba SŠ s maturitou a na dorobenie si VŠ, zial nie je priestor, takze tam sa mi tiez okruh pracovnych moznosti dost zuzuje
Patolog, marnica.. prepáč,trosku čierny humor.. 😶
Úplne ta chápem, ja som momentálne na RD a po jej skončení tiež rozmýšľam o zmene práce,nakoľko robím s ľuďmi už 15r a je to o drzku ozaj...
Predpokladam, ze kolegov znesies cize iba bez zakaznikov, potom mi napada (a teda take kde nepotrebujes VS) zahradnik, vseobecne polnohospodarstvo, starostlivost o zvierata, cokolvek v backoffice, umelecke kreativne cinnosti typu spisovatel, sochar, maliar…, upratovacka, krajcirka a podobne
@lelelienka ano spravne, kolegov v pohode, len nechcem aby mi ,,rukami,, denne presli desiatky/stovky ludi ako doteraz.. nemam problem sa zaclenit a adaptovat v akejkolvek praci, no zatial som po case z kazdej takej prace, kde sa premlelo za den vela ludi, vyhorela a odraza sa to na mojom psychickom zdravi.. upratovacka/chyzna este prichadza do uvahy, nakolko fyzicka praca mi tiez nevadi, ba priam myslim ze by mi to prospelo, fyzicka unava je fajn, no ta psychicka je unosna len do urcitej miery a ja uz som svoju zrejme prekrocila
@ada309 ja desat rokov tiez len praca s ludmi a uz to nedavam, ludia zo mna doslova saju energiu a ja po, napr dvoch dlhych pracovnych dnoch svoje nasledujuce dvojdnove volno som schopna cele prelezat bez energie v posteli, aby som nacerpala energiu na dalsie pracovne dni 😞
môj sen je robiť niekde na farme so zvieratami, kolegovia by mi nevadili, ale práca s ľuďmi je niekedy fakt na nervy
@natalusiiik uplne chapem, s ludmi sa robi najhorsie. Ja mam tak pol na pol, mame aj zakaznikov ale nie vela a aj si robime svoje. Mna to bavi, ale niekedy su ti ludia neskutocne hlupi a to ma irituje 😁
@natalusiiik robila si doteraz v obchode ako predavačka?
@0silvia0 doteraz som robila ako predavacka v obchode, obsluha cerpacej stanice, recepcna
@natalusiiik ja na tvojom mieste by som si urobila ten vodičák C, keď ťa to tam ťahá. S týmto vodičákom nájdeš voľné miesto vždy, len zas ťahať sa manuálne s tovarom... toto by som zas nedala ja.
@0silvia0 ano k tomu ma to aj najviac taha, ono vacsinou sa robi s paletovacom a to nie je narocne aj s tym som robila v chovprodukte 🙂 premyslam ze dokonca vyuzijem moznost spravit si ten vodicsky cez urad prace, je tam ta moznost, ze ho preplati UP
@natalusiiik nebolo to nejako časovo limitované? Tuším to bolo najprv do augusta, teraz to predĺžili do polovice októbra, takže sa treba poponáhľať. Držím palce nech sa správne rozhodneš.
@0silvia0 fiha vidis tak toto netusim, prezistim si, dakujem za info aj za podporu 🙂
strážca majáka 🙂