icon
avatar
neka
29. okt 2010    

Ateliérik je konecne zariadeny, huraaaaa. 🙂

avatar

fotis aj tehulky?????? tie detske foto su uzasneeeeeeeee

29. okt 2010
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Krasne fotecky. No obavam sa, ze ti to tu velmi rychlo admini stopnu...
Nez sa naucim fotit, tak ta asi navstivime 😉

29. okt 2010
avatar
neka
autor

Ved tu nieje udana ziadna stranka ani reklamna informacia, su to len fotky co som nafotila.

29. okt 2010
avatar

Nadherne fotky.

29. okt 2010
avatar

Tiez si myslim, ze by to nemali stopnut. Na to nie je dovod, ked to splna pravidla.

29. okt 2010
avatar

Nemyslela som to v zlom. Praveze ti fandim 😉 Len jednej mamicke tu minule stopli fotky, co piekla torty pre deti, vraj si tu rozbiehala biznis...ze to je proti ich pravidlam.

29. okt 2010
avatar

No k tebe by som rozhodne dala nafotit deturence 😵

1. nov 2010
avatar

krasne fotis. a zlate detuchy mas.

2. nov 2010
avatar

@neka a kde ta najdeme v MA a na okoli?

3. nov 2010
avatar

krásne fotky, odkial ste?

10. nov 2010
avatar
neka
autor

Som z Malaciek. 🙂

10. nov 2010
avatar

ahoj dalo by sa viacej napisat o tom tvojom atelieriku ???? a mas este dalsie fotecky

22. nov 2010
avatar

ahoj. Si na FB?

10. jan 2011
avatar

ahoj. Si na FB?

10. jan 2011
avatar
neka
autor

ano ,

10. jan 2011
avatar

ahoj, vedeli by sme sa dohodnúť na fotení ?

7. jún 2011
avatar

ani som nevedela, ze mame pri Malackach takuto fotografku, no, az budu deti, viem, co urobim ;)

20. jún 2011
avatar
neka
autor

😀

20. jún 2011