Ja už sa tak strašne teším, že prišla jar, ale obávam sa, že to bude zas z kabátov rovno do plaviek 😂
Aká jar? 😂 Však zo zimy rovno do leta. Mne už syn poobede po dvore len v kratasach chodí 😂
Jar už bola, teraz začína leto
Ja minuly tyzden v cizmach do roboty, tento tyzden v sandaloch 😀
Neteš sa predčasne,ešte idú traja zamrznutí...
3t nosim sako, lahky kabat. Je jar.
V BA.
Vsak uz to tu je, minuly tyzden sme este chodili v prechodnych bundach, od soboty tricka s kratkym rukavom
Ja mam pocit, ze jeden den ti ide parochnu odfuknut na druhy do plaviek, na treti kabat a dookola toto, kym nezacne hic cecilko 😀😀😀
My sme uz asi 2tyzdne v tricku. Uz ma aj opalit stihlo.
Neteš sa predčasne,ešte idú traja zamrznutí...
@janinah traja zamrznutí by sa mali premenovať na troch teplých.... už dávno nie sú to čo to bývalo.
dnes konečne aj lastovičky prileteli, už švitoria na okne ... 😍
@janinah traja zamrznutí by sa mali premenovať na troch teplých.... už dávno nie sú to čo to bývalo.
@pettulka22 nemyslím...rokmi overené ,hoc môžu byť výnimky
@janinah traja zamrznutí by sa mali premenovať na troch teplých.... už dávno nie sú to čo to bývalo.
@pettulka22 niekedy pride majove ochladenie zaciatkom maja, niekedy pride tyzden pred koncom, ale majove ochladenie chodi kazdy rok. Uz bola aj tak, ze maj v pohode a zaciatkom juna v noci mrzlo
@janinah traja zamrznutí by sa mali premenovať na troch teplých.... už dávno nie sú to čo to bývalo.
@pettulka22 urcite nie. Kazdy rok svokrovci prikryvaju nasadene priesady na zmrznutych, lebo teploty o dost klesnu..a ked nie zmrznuti, tak na Žofiu urcite
Milujem jar, leto. Tak sa z toho tesim 😀
@pettulka22 niekedy pride majove ochladenie zaciatkom maja, niekedy pride tyzden pred koncom, ale majove ochladenie chodi kazdy rok. Uz bola aj tak, ze maj v pohode a zaciatkom juna v noci mrzlo
@viestta áno, minulý rok bola 3. júna ráno na aute námraza 🥴

Ja som uz teraz par dni v kratkom topíku a šortkach. A to patrim medzi zimomravych ludi . Tesim sa z toho, minule ,,leto" mi az do placu bolo , mne bolo chladno , rano som vo veste chodila, rok predtym v minisukni