Lili nám hovorí: Na Vianoce si prosím sestru...ale aby bola na 24.12 nachystana 🤣
maryann8

27. nov 2021
No nič musíš sa naučiť čarovať 🤣🤣
27. nov 2021
Haaaa tak mas co robit😂😂😂u nas zas starsi minule ideme na aute svagrine a ze mami oci tu v strede by sa este mestilo babatko je volny kusok😂😅budeme mat muz skoro havaroval haaa 😂😂brat mu asi este nestaci🙄
27. nov 2021
Toto je top hláška 👍👍👍😅😅😅
27. nov 2021
27. nov 2021
Jedine že by si test dala pod stromček ak sa to tak rýchlo podarí 😁
27. nov 2021
mam TP 24.12. a cakam dievcatko. mas zaujem? 😂
27. nov 2021
nely93
autor@matkahelka jasne 🤣 Keď si spomeniem na svoje tehu 24h 7 dní v týždni 🤢 pôrod ani nehovorím..Hneď by som brala 😅
27. nov 2021
Ja som si ako mala dlho zelala pod stromcek starsieho brata...nikdy mi ho Jezisko nedal....😏
28. nov 2021
@matkahelka gratulujem 😃
28. nov 2021
@bombonka vdaka ❤
28. nov 2021