icon

Lili nám hovorí: Na Vianoce si prosím sestru...ale aby bola na 24.12 nachystana 🤣

avatar
27. nov 2021
avatar

No nič musíš sa naučiť čarovať 🤣🤣

27. nov 2021
avatar

Haaaa tak mas co robit😂😂😂u nas zas starsi minule ideme na aute svagrine a ze mami oci tu v strede by sa este mestilo babatko je volny kusok😂😅budeme mat muz skoro havaroval haaa 😂😂brat mu asi este nestaci🙄

27. nov 2021
avatar

Toto je top hláška 👍👍👍😅😅😅

27. nov 2021
avatar
27. nov 2021
avatar

Jedine že by si test dala pod stromček ak sa to tak rýchlo podarí 😁

27. nov 2021
avatar

mam TP 24.12. a cakam dievcatko. mas zaujem? 😂

27. nov 2021
avatar
nely93
autor

@matkahelka jasne 🤣 Keď si spomeniem na svoje tehu 24h 7 dní v týždni 🤢 pôrod ani nehovorím..Hneď by som brala 😅

27. nov 2021
avatar
28. nov 2021
avatar

Ja som si ako mala dlho zelala pod stromcek starsieho brata...nikdy mi ho Jezisko nedal....😏

28. nov 2021
avatar

@matkahelka gratulujem 😃

28. nov 2021
avatar
28. nov 2021