icon
1 / 1
avatar

Makovnik a kávička 😋

17. jan 2019
avatar

Ja vianocku 😂

17. jan 2019
avatar

Moct si dopriat taketo kazdy den, to by bol iny luxus, dobru chut prajem 😊

17. jan 2019
avatar

Ja som dnes mala muffiny..😍

17. jan 2019
avatar

čokoládový jogurt a makovku😀

17. jan 2019
avatar

Ja len kávu

17. jan 2019
avatar

Makovnik

17. jan 2019
avatar

Panetonne s kakaom dnes

17. jan 2019
avatar

sladku kasu s ovocim

17. jan 2019
avatar

Praženicu so zeleninou a sladkou čili omáčkou 🙂

17. jan 2019
avatar

Kávičku

17. jan 2019
avatar

Ja ako stale ☕️ a 🍌

17. jan 2019
avatar

Ryzova kasa s horkou malinovou cokoladou, maslom, chia a bananom 😋

17. jan 2019
avatar

Kávu 🙂🙂🙂.

17. jan 2019
avatar

Nugatovy croissant

18. jan 2019
avatar

Sladký termix s piškótami

18. jan 2019
avatar

Dievčatá, úprimne obdivujem, keď vie niekto fungovať bez raňajok alebo iba s kávou. Ja som bez plného žalúdku ráno úplne nepoužiteľná (rozumej - hryziem a vrčím 😀 ), ale je mi jasné, že každý máme svoj metabolizmus, ktorý si poznáme najlepšie.
V každom prípade vám želám pekný večer a posielam srdiečka @sebulinko1, @zlte_kuriatko, @jinxixi23, @adka242, @atota, @martuska174, @jacka, @p_etrisha, @paperinka, @verosika, @kikikat, @maya_zilina, @katik33, @capriromz, @ivkami8, @slobodnamaminaj

21. jan 2019