Ja vianocku 😂
Moct si dopriat taketo kazdy den, to by bol iny luxus, dobru chut prajem 😊
Ja som dnes mala muffiny..😍
čokoládový jogurt a makovku😀
Ja len kávu
Makovnik
Panetonne s kakaom dnes
sladku kasu s ovocim
Praženicu so zeleninou a sladkou čili omáčkou 🙂
Kávičku
Ja ako stale ☕️ a 🍌
Ryzova kasa s horkou malinovou cokoladou, maslom, chia a bananom 😋
Kávu 🙂🙂🙂.
Nugatovy croissant
Sladký termix s piškótami
Dievčatá, úprimne obdivujem, keď vie niekto fungovať bez raňajok alebo iba s kávou. Ja som bez plného žalúdku ráno úplne nepoužiteľná (rozumej - hryziem a vrčím 😀 ), ale je mi jasné, že každý máme svoj metabolizmus, ktorý si poznáme najlepšie.
V každom prípade vám želám pekný večer a posielam srdiečka @sebulinko1, @zlte_kuriatko, @jinxixi23, @adka242, @atota, @martuska174, @jacka, @p_etrisha, @paperinka, @verosika, @kikikat, @maya_zilina, @katik33, @capriromz, @ivkami8, @slobodnamaminaj

Makovnik a kávička 😋