nesvadbovo
autor@berginkan najskôr blbý recept, potom zlé vymazanie formy (v polovici sa koláčik zlomil), potom zlý čas pečenia. Vychytala som všetko, čo sa dá pokaziť :D
2. feb 2019
Ahoj odporucam ti k nemu naservirovat- matovu zmrzlinu
horuce lesne ovocie
cerstve malinove,alebo mangove pyre😊
2. feb 2019
nesvadbovo
autor@tinkybinky druhu varku (mimo fotky 🙂 ) sme si dopriali s malinovym culis a vanilkovou zmrzlinou. Nie je o com, uz asi neveceriam 😅 Nabuduce pripravim nieco s pomarancom, to je pre mna vseobecne s cokoladou vdacny partak, ale, veru, ani mango neznie zle!
2. feb 2019
@nesvadbovo adriana polakova z lidla ma skvely
2. feb 2019
Pridáš prosím recept?🙏
2. feb 2019
Pridám sa ☺️
@januska131
2. feb 2019
nesvadbovo
autor@januska131
@nikolanustakova urcite ano, po vikende ho spisem a zverejnim 😉
3. feb 2019
3. feb 2019
@nesvadbovo prosím recept, ďakujem 😉
4. feb 2019


A co si robila zle? Lebo je to velmi lahke