icon
1 / 1
avatar

Najčastejšie asi detský... A bio ma tiež vždy poteší... Keď je viac ako tie 2...😉

3. mar 2022
avatar

Ja som vcera sla do dm na nákup a pri pokladni som zistila,ze nemám žiadny dm kupón 😦 neviem kedy nahadzuju nové (v AT)

3. mar 2022
avatar

Ja si ich zabudnem zapnúť 😂

3. mar 2022
avatar

Najcastejsie detsky 😁 ale vzdy potesi, ked je na potraviny

3. mar 2022
avatar

Tiež najčastejšie používam detský kupón.

3. mar 2022
avatar

Áno je to super, ja som v januári spravila objednávku online a kupóny plus 30nasobne body a vo februári som v predajni spravila nákup a mala som body na 43eur takže pre mňa krásna zľava a ešte na ďalší nákup mam 16eur😉 takže za toto ma h mňa dm 1* 😘

3. mar 2022
avatar

Mňa najviac poteší DM BIO kupón...milujeme tie vyrobky

3. mar 2022
avatar

Najčastejšie na detský sortiment 🥰

4. mar 2022
avatar

@babyfrog, @janusa1977, @lusyyy36, @marianna_g, @nikelca, @nikushka8, @petka1402, @skrekinko ďakujem za komentáre a prajem vám pekný a pokojný večer 🙂

6. mar 2022