Stare zname “kto setri, ma za tri” sa aj v dnesnej dobe ukazuje ako mimoriadne pravdive.
Tento mesiac mozete opat nemale peniazky usetrit vdaka kuponom, ktore si viete aktivovat jednym klikom v appke. Mimochodom, Stella Jones znacku poznate? Maju super sortiment siloniek, s prichadzajucou jarou sa vam dost mozno nieco zide 🙌 ☺️
A ktore kupony vyuzivate najvastejsie vy? #srdiecka #dm
Ja som vcera sla do dm na nákup a pri pokladni som zistila,ze nemám žiadny dm kupón 😦 neviem kedy nahadzuju nové (v AT)
Ja si ich zabudnem zapnúť 😂
Najcastejsie detsky 😁 ale vzdy potesi, ked je na potraviny
Tiež najčastejšie používam detský kupón.
Áno je to super, ja som v januári spravila objednávku online a kupóny plus 30nasobne body a vo februári som v predajni spravila nákup a mala som body na 43eur takže pre mňa krásna zľava a ešte na ďalší nákup mam 16eur😉 takže za toto ma h mňa dm 1* 😘
Mňa najviac poteší DM BIO kupón...milujeme tie vyrobky
Najčastejšie na detský sortiment 🥰
@babyfrog, @janusa1977, @lusyyy36, @marianna_g, @nikelca, @nikushka8, @petka1402, @skrekinko ďakujem za komentáre a prajem vám pekný a pokojný večer 🙂

Najčastejšie asi detský... A bio ma tiež vždy poteší... Keď je viac ako tie 2...😉