Akú sumu by ste dali ? Potrebujem vyhodiť z druhého poschodia bez výťahu práčka,chladnička,tv starý a odvoz na zberný dvor.poradte prosím.,ide o malé mesto na západnom Slovensku.dakujem.dvaja chlapi.
@dominikakoll
@tosomja nie,nie je to funkčné.vsak toto.jasne,keby bolo darujem.
No,lebo mala som jedného pána,ten chcel že 60.30 pre každého.doslo mi to už dosť veľa.a ďalšieho,ten napísal,že koľko dám🤣tak zisťujem trochu,že koľko by bola normálna cena.ao 30€ je ok.
Ja by som dala 50€ pre jedného, je to ťažká práca vláčiť po schodoch, nakladať, vykladať, odvoz.
@zuzanockamt veru, TV a chladnička ešte ako tak ale práčka je brutál ťažká. Toto je drina.
@nicky655 ved sa ich opýtaj akú majú predstavu o cene za ich prácu. Aby si nebola nemilo prekvapená. Povedať "koľko dám " nie je ok
@zuzanockamt tak ale starú chladničku už môžu aj nakloniť takže aspoň o kúsok jednoduchšie
@zuzanockamt no tv ťažko.to je to veľké hebedoxo bolo kedysi s tým dielom vzadu 🤣nie to tenké.a chladnička je malá,nie tie dvojmetrové 🤣
@zuzanockamt tak ,ale snáď chlap má trochu viac sily ako 50 kilova žena,či?
My sme si kedysi povyhaduovali s mamou aj kreslo a pod.veci,aj klavír presunuli,ale ako starnem,nevládzem tak🤣a mama tiež nebudem zaťažovať už..ono je to nemotorné tie veci,to je pravda.
Je to funkčné alebo nie? Ak len vývoz na zberný dvor rataj PHM, ako ďaleko to je, koľko asi spotrebujú a každému minimálne 5€ či 10€. Tak možno 30€. Takto uvažujem ja. Ak to je funkčné podaruj za odvoz