
49 / 206
niečo podobné živánskej, pečené všetko spolu v alobale.
nika19918
autor@slavka1307 Je tam kuracie masko ktore som pred tym narychlo orestovala na cibulke, zemiaky na kocky,mrkva,petrzlen,cibula,cesnak, koreniny, trosku oleja a zabalit.
16. júl 2013
@nika19918 Ďakujem. Vyskúšam. 🙂
16. júl 2013
@nika19918 A ešte - ako dlho sa to asi pečie a na koľko stupňov. Ďakujem.
16. júl 2013
nika19918
autor@slavka1307 treba podlievat vodou, peciem na tych 190°C kym nie je zelenina makka aby sa to kuracie velmi nevysusilo, nemam to nejak odsledovane 🙂
16. júl 2013
Dobrý deň. Čo všetko ste dala do toho alobalu ? Ďakujem. Slávka