Ahojte vie mi niekto poradiť čo mi pomôže na kúrie oko? Mám korene až v kostiach. Už som to rás odstránila chirurgicky a stále to vinde , mám to už 5 rok. 😢😢😢
Syn mal a na radu lekarky začal brat D,C,Zinok a B a nahriatou lyžicou si prikladal 2-3x do dňa a vypadlo mu samo cca po dvoch týždňoch, nám to pomohlo inému nemusí.Držím palce
Môjmu synovi po roku trápenia zabral len ten propolis aku tu už vyššie bolo spomenuté. Takže odporúčam aj ja
@brisilda Miška ak tam.ma ranu, je dobre potierať ráno fungicidín a večer ten propolis. Fakt mi sme sa natrápili a po tomto to bolo za týždeň ok
Ja som dcére odstránila kurie oka Lastovicnikom. Predtým som skúšala náplasť a aj kolodium forte. Držím palce.
Ano, propolis. Naliat na vatu a prelepit. Niekolkokrat do dna som si to menila. ´mala som to v kuse preleoene, kym to vevyschlo aj niekolko dní.
@natinecka s tým som to už robila asi tak dva mesiace a bohužiaľ mi to nepomohlo zmäklo to vonkajšie no ten koreň v kosti je stále.
@kibuk ako ste to mysleli s tou lyžicou ? Čistú lyžicu nahriat a priložiť na kúrie oko?
@magnetk mám kamaráta včelára tak skúsim no niesom si istá že to pomôže na koreň ktorí je v kosti.
@nikamosorova áno tak aké tak aby sa dalo “udržať”
Synovi pomohol duofilm.
@brisilda ak je tam rana tak asi nejakú kvalitnú nechtíkovú masť , ale ozaj nejakú kvalitnú a s tým potierať a na tú masť dať potom tú propolisovú tinktúru. Teda vatu v nej namočenú a priložiť. Ak teda nie je alergia na včelie produkty. Tú ranu môžete nechtíkom umývať. Aby sa rýchlejšie zahojila. Potom nechtíkovú masť a nato propolis. Ak nemáte doma, tak v lekárni si kúpte kvalitnejší nechtíkový sypaný čaj. A tým ranu umývať.
Od dobrého včelára zohnať kvalitný propolis. A tú propolisovú tinktúru naniesť na vatu a prikladať na postihnuté miesto. A často potierať. Použiť len vtedy, pokiaľ ale nemáte alergiu na včelie produkty. 🙂