😂
Moja byvala kolegyna reagovala, ked jej priatel podaval snubny prsten, ze "preco?!"
11. aug 2022
Môj by sa urazil keby mi priniesol ruže a ja mu, že dilino 😅
11. aug 2022
@larsen podla mna ide o tón hlasu😉😃
11. aug 2022
@opica_skorica Nie, jemu je jedno nejaký tón 😀 to slovo by ho urazilo na sto rokov.
11. aug 2022
Bežná vec môj ma tiež rád takto šokuje a ja mu vždy poviem ty môj blazonko prečo a to mi dáva kvety len na výročie tento rok musím aj ja niečo vymyslieť máme v novembri už 30 rokov
11. aug 2022

Láska je krásna👌👌👌👌👌 a v pohode, ked sa lubite. Ruze su krasne