my si dneska takto skrášľujeme domček 🙂 čo robíte vy? tiež si nejako zdobíte dom na Veľkú noc? 🙂 #veľkánoc #easter #vyzdoba #vajička #colourful #peknesviatky
Ani my nezdobime tento rok. Balime kufry 😊
29. mar 2018
Este nie, este je skoro, ved zajtra je Velky piatok (post, smutok...), az v sobotu vecer po obradoch vzkriesenia vytahujem velkonocne ozdoby, aby to v nedelu rano bola pecka 😉
29. mar 2018

Nezdobime,oddychujeme 🙂