Dostal uz niekto ten príspevok na.plyn ? Kolko vam vyslo ?
to nie je príspevok, ale vratka
@martinkatinka to nieje jedno co to je ...
Nám dnes prišiel mail, 37€ máme vratku -ale to je dom kde sa plynom robí všetko, naši tiež dom majú 45€,bytovkari budú mať vraj menej na ich stránke si to môžeš pozrieť keď zápas odberné číslo
@nissana podľa mňa ani nie.... vratku ti vracajú z toho, čo si zaplatila, príspevok máš na prilepšenie k niečomu
@martinkatinka ok
*zadaš odberné č.
@nissana myslis ze hned moj prvy komnet bol odveci ? 😀 presne som ti napisala kde to hlada a co k tomu potrebujes
Na byt príde 10€ a na dom neviem, ten som nepozerala tam byvajubsvokrovci takže ma to nezaujma 😂
A neviete ci budu vracat len z SPP alebo aj iny my berieme plyn zo ZSE
@sabina1975 vracia sa všetkým lebo to posiela Ministerstvo hospodárstva SR a nie SPP
kazdemu inak pozri si na spp vratky a podla cisla odberneho si to vies vypocitat