Ahojte, ake rozpravky teraz stahujete detom?dakujem.🙂
Zavisi vek, my mame 2r a 4r a pozeraju paw patrol, poziarnik sam, mickeyho klub, chuggington, dcera 4r. videla aj elzu, ci na vlasku, no syna to nebavi
4. dec 2017
norikaaa1
autorTak ona popozera vsetko, bude mat 6..ma stiahnute za plotom, bociany,vajanu..tak preto sa pytam, co je zas nove, aby som stiahla..dakujem..🙂
4. dec 2017
Madagaskar, Aladin, snehulienka, popoluška, včielka mája,