Dievčatá, zase idem s prosbou o radu 🙂. Mam kuchynu, prepojenu s jedalnou a obývačkou. Objednala som si cierny stol a stolicky tiez cierne s bledo ruzovym tapacirom, chcela by som ale také aj zavesy ( z tej latky ako ke tapacir na stolicke)v obývačke a štólu na stôl. Myslite, ze to bude pekné, ked to bude zladené v jednej latke?
Ja si myslím,že áno.
17. júl 2023
Nebude tam vela tej ciernej?
17. júl 2023
nostres
autor@nini1978 nie, co si...
Ide mi o to, ze ked kupim, nejaké hotové závesy, netrafim sa urcite do tej istej farby/odtieňa a aj tak tam zavesy chcem, takto by to bolo tak prepojené, tú štólu by som mozno dala na konferenčný stolík a mozno nejaky vankusik na sedačku, by som este ušila. Priestor je veľký, nebolo by to vsetko na kope.
17. júl 2023
nostres
autorTaketo farby by to boli
17. júl 2023

Podľa mna nie