Pridavok na dieta .... prosim vas ...syncek sa mi narodil koncom minuleho mesiaca a ešte som nevybavovala pridavok na dieta. Doplatia mi sumu od narodenia alebo nie ? Neviete ako to je?
doplatia, ja som vybavovala asi po 4 mes. Tusim do pol roka by si to mala vybavit.
23. apr 2017
Ano doplatia.. ja som to bola vybavovat az ked mal maly 5 mesiacov. Sice hundrali tety ale co uz... 🙈🙈
23. apr 2017
novana12
autor@certik1987
@zadocek
@dzina007 super baby , vdakaa
23. apr 2017
Do 6mes tusim sa da uplatnit narok
23. apr 2017
Ano doplatia 🙂