Prosim baby neviete ci ma vyznam ked dam drobcovi pri kiahnach napr panadol cipok ? Ma zvysenu teplotu 37,5 vsade kiahne, vsetko ho svrbi, stazuje sa, mrnci. Mozem mu nim trosku ulavit ci nemam dat pokial nieje teplota?
Prosi poradte
Nam kazala dr ked sme mali kiahne podat skor Fenistil a kupat v hypermangane.
Panadol mu prsvdepodobne neulavi. Teplotu zrazat pri 37,5 netreba. Na svrbenie antihistaminikum a popripade okupat.
Skor pomoze fenistil....
Ja by som nedala. Davat az nad 38,5 aspon nasa dr. Tak povedala. Fenistil kvapky som davala
Nam zabral taky akoby tekuty puder- ten novodoby, ale ako sa volal.....
Fenistil kvapky som dávala a kúpala v hypermangane a natierala som betadinom
No hlavne nedávaj nurofen. Ten sa NESMIE!!!!!
Už som čítala,že tantum verde roztok je dobrý na vyrážky, aj tee tree olej
fenistil na svrbenie, tanon h. na vysusanie.
od teploty az bude cez 38
@novana12 betadine nemas? Ja som natierala decka tym a na svrbenie sa vobec nestazovali... a vyskusal to aj znami ktory to od nasich schytal a povedal ze dost mu to ponahalo....
Od svrbenia nám predpísala dr Dithiaden a od teploty paralen