Uhádneš, čo je na tanieri? Odmena - srdiečko 🙂 Fotky postupne pridávame...koment pod foto...
Uhádnete, čo sme si dnes uvarili na večeru? Za každú správnu odpoveď posielame srdiečko.
Niektoré z použitých ingrediencií nájdete aj na našom eshope.
Ešte nasekane vlašske orechy a možno ovsene vločky a tvaroh.🙂
@renin orechy ano, ostatne nie....este chyba jedna dolezita ingrediencia...pomocka - je to bez lepku- najdete to aj na nasom eshope v sekcii: http://www.nutrimas.sk/Muky-a-zmesi-obiloviny-c...
Bulgur,alebo quinora,ostatne su väčšinou múky.Tak uz sa vzdavam.Dobojovane.:-)
No a ešte som aj jediný súťažiaci,tak vo svojej kategorii som najlepšia🙂 🙂 🙂
je to quinoa 🙂 Dalej cvikla, orestovana na oliv.oleji s porom (moze byt aj cibulka), cesnak, mčk, himalajska sol. Vlasske orechy, tekvicove, slnecnicove semena, navrchu je syr balkanskeho typu, napr. feta 🙂
Srdiecko k Vam leti 🙂
Thank you very much for heart.










Skusim, cvikla ....