icon
3 / 10
Uhádneš, čo je na tanieri? Odmena - srdiečko :)
avatar

pohánka, kakao, nejaké sladidlo 🙂

28. jan 2016
avatar

Mliecna ryža plus kakako

28. jan 2016
avatar

@patricijkaa
@pipa474 zima,zima 🙂 skuste hadat dalej...

28. jan 2016
avatar

Orechy 🙂

28. jan 2016
avatar

@pipa474
ano, to je jedna z ingrediencii...pokracujte dalej 🙂

28. jan 2016
avatar

@patricijkaa a je tam aj sladidlo 🙂 ake?

28. jan 2016
avatar

@nutrimas agáve, datľový sirup, med?

28. jan 2016
avatar

@patricijkaa med a kokosovy cukor 🙂 no stale nam chyba hlavna ingrediencia....

28. jan 2016
avatar

@nutrimas ešte mi napadol tvaroh :D robím tak tvarohové guľky, ale toto mi skôr príde ako nejaká cestovina na sladko...netuším no 🙂

28. jan 2016
avatar

@patricijkaa pomocka - vcera detto 🙂

28. jan 2016
avatar

@nutrimas zas quinoa? 🙂

28. jan 2016
avatar

@patricijkaa ano 🙂 a este aj skorica 🙂 Srdiecko letíííííííííííííííííííííííí

28. jan 2016
avatar

@pipa474 srdiecko leti aj k Vam ako podakovanie za ucast 🙂

28. jan 2016
avatar

@nutrimas už si musím kúpiť quinou, je to jedna z mála vecí, ktoré som ešte nevyskúšala, preto ani poriadne neviem ako vyzerá 🙂 ešte som nenašla dobrú cenu 🙂 Ďakujem za srdiečko

28. jan 2016
avatar

@patricijkaa mne osobne chuti quinoa viac ako kuskus, ci bulgur, navyse je idealna pre celiatikov, kedze je prirodzene bezlepkova. Jedina nevyhoda je, ze je drahsia. Avsak pripravit sa da naozaj na vela sposobov a staci jej mensie mnozstvo, pretoze po uvareni znasobi svoj objem.

28. jan 2016
avatar

Ďakujem za srdiečko

29. jan 2016