@didus1988 ano, uzasne 😬aj ja by som rada recept 😊
7. aug 2022
A to biele navrchu je co?
7. aug 2022
@niekto2hy práškový cukor? 😀
7. aug 2022
@misinka0611 a ja ze ,,sneh". 😎
7. aug 2022
Mnaaaam , dala by som si 😋
7. aug 2022
nykkushka
autor@niekto2hy
@misinka0611
Sklamem vás damy, nie je to práškový cukor ale práškový erythritol 😉 (nulové kalórie, nízky glykemický index, ziskavasa kvasenim 😉)
7. aug 2022
nykkushka
autorA nech sa páči izy pizy recept:
Vidličkou som si popučila väčší prezretý banán, pridala som dve vajíčka a vymiešala. Prisypala som 35g hladkej múky a 1PL kakaa. Robila som v klasickom waflovači a vyšlo mi 8ks menších wafli 🤤😊🧇
7. aug 2022

Vyzeraju uzastne👏 mozem poprosit recept dakujem💞