icon
1 / 1
avatar

Velmi pekne a vyzera chutné...Aký vývar si k tomu robila?

Dnes o 11:52
avatar
@amel

Velmi pekne a vyzera chutné...Aký vývar si k tomu robila?

@amel Dakujem 🤗. Je to rychly miso ramen, takze je to vlastne iba zeleninovy vyvar, tato miso pasta vid. foto, cesnak, zazvor, sezamovy olej, sojovka a troska trstinoveho cukru (nemala som ryzove vino 😞😅)...

Dnes o 12:01
avatar
@oceanahory

@amel Dakujem 🤗. Je to rychly miso ramen, takze je to vlastne iba zeleninovy vyvar, tato miso pasta vid. foto, cesnak, zazvor, sezamovy olej, sojovka a troska trstinoveho cukru (nemala som ryzove vino 😞😅)...

@oceanahory ze dik,podla názvu na obale vyzera super🤣
(Srandujem)
Len ma zaujímalo,ci sa v týchto teplach ser.as s vývarom.
Ja milujem taketo jedla,su zdrave a vyzerajú naozaj super.

Dnes o 12:08
avatar

Mnaaaam ja vždy obdivujem vaše výtvory kiežby som bola taká kreatívna🤣

Dnes o 12:08
avatar
@amel

@oceanahory ze dik,podla názvu na obale vyzera super🤣
(Srandujem)
Len ma zaujímalo,ci sa v týchto teplach ser.as s vývarom.
Ja milujem taketo jedla,su zdrave a vyzerajú naozaj super.

@amel 😅 Sorry som si neuvedomila, ze tam nie je znacka na obala, je to toto vid. foto. Vies co rano osupem mrkvu, petrzlen, supnem par kuskov shitake, cibulu, zazvor...hodim do vody a vari sa samo. Ja zatial pracujem z HO, odstavim, ked je hotovy a pred obedom si to iba uz rychlo vsetko zbucham 😁👍. Jaj a nastailujem v ramci obednej prestavky, lebo to je moja uchylka a potom radsej jem za PC 🫣😅.

Dnes o 12:21
avatar
@sonia1712

Mnaaaam ja vždy obdivujem vaše výtvory kiežby som bola taká kreatívna🤣

@sonia1712 Ooo dakujem za kompliment 🤗

Dnes o 12:22
avatar

Ja by som sa strašne chcela u teba stravovať..presne moje chute. 😆

Dnes o 16:45
avatar
@kicsilenka2

Ja by som sa strašne chcela u teba stravovať..presne moje chute. 😆

@kicsilenka2 🤗 ak si nepotrpis na "aranzovanie" jedla, ako ja, tak to hravo a rychlo zvladnes aj doma ☺️👍.

Dnes o 17:50