Uzasne to vyzera...mňam...môžem prísť na obed?
@rachel36a Mozes, ale az niekedy nabuduce, teraz uz nic neostalo 🫣😁.
Ako robíš tie rezance prosím ta, môj syn po mne furt chce nejaké čínske, ázijské, kórejské rezance a stále to vraj nie je ono. Diky
Ako robíš tie rezance prosím ta, môj syn po mne furt chce nejaké čínske, ázijské, kórejské rezance a stále to vraj nie je ono. Diky
@lucindamax Ja ich robim na poriadne rozpalenej wok panvici. Pridam nasekanu zeleninu (mrkva, kapusta, biela redkovka, jarna cibulka, huby...), troska podusim, idealne do chrumkava. Potom pridam light sojovku, teriyaki omacku a ustricovu omacku. Troska pomiesam a uz iba primiesam rezance. Uplna rychlovka ☺️. Ked chcem viacej pikantnu verziu tak na rozpalenu panvicu davam najprv fermentovanu soju v cili oleji (LAOGANMA) a az potom zeleninu.
Tohto sa v poslednom case neviem dojest, hocijaka zelenina, lyzica sojovky, lyzica ustricovej omacky a je to skvele.. posypat sezamom a k tomu len nejaku rybku alebo tofu
Tohto sa v poslednom case neviem dojest, hocijaka zelenina, lyzica sojovky, lyzica ustricovej omacky a je to skvele.. posypat sezamom a k tomu len nejaku rybku alebo tofu
@o__o Tak tak, genialna rychlovka 👍.
Recept prosiiiiiiim🙏
@lucindamax Ja ich robim na poriadne rozpalenej wok panvici. Pridam nasekanu zeleninu (mrkva, kapusta, biela redkovka, jarna cibulka, huby...), troska podusim, idealne do chrumkava. Potom pridam light sojovku, teriyaki omacku a ustricovu omacku. Troska pomiesam a uz iba primiesam rezance. Uplna rychlovka ☺️. Ked chcem viacej pikantnu verziu tak na rozpalenu panvicu davam najprv fermentovanu soju v cili oleji (LAOGANMA) a az potom zeleninu.
@oceanahory 🙏

Uzasne to vyzera...mňam...môžem prísť na obed?