icon
1 / 1
avatar

😁
Presne sa pamätám, ked syn ešte v jasliach začal raz po ceste domov ukazovať na autá a chcel vedieť značky. Našťastie nie aj modely 🙈 a Našťastie väčšinu aj tak poznám. 😅
Potom samozrejme vsetky postavičky z filmu cars.
No a pri dcére, áno -- such a terrible cliché --vsetky princezné a postavičky z frozen 🤪

1. máj 2026
avatar

Raah, to u nas denne idú otázky ako "kolko potnych žliaz máme?", aký je rozdiel medzi infarktom a zástavou srdca?" Raz som jej dala nejakú odpoveď vhodnú pre malé dieťa a nie exaktne fakty. S takým dešpektom na mna pozrela 🤣🤣🤣 uz sa viac nedam nachytať.
Oh, a mali by im zakázať prístup k netu. Aj knihám 🤔 kto má tomuto denne čeliť?! 🥲

1. máj 2026
avatar
@haley7897

Raah, to u nas denne idú otázky ako "kolko potnych žliaz máme?", aký je rozdiel medzi infarktom a zástavou srdca?" Raz som jej dala nejakú odpoveď vhodnú pre malé dieťa a nie exaktne fakty. S takým dešpektom na mna pozrela 🤣🤣🤣 uz sa viac nedam nachytať.
Oh, a mali by im zakázať prístup k netu. Aj knihám 🤔 kto má tomuto denne čeliť?! 🥲

@haley7897 to si este na to dobre- to sa da odflaknut vetou "pri veceri ti to poviem" (a dostudovat dovtedy). Ale na take chutovky " ako boh dal dusu do spermie a vajicka a ako vedel v ktorej milisekunde to ma spravit", "ako sme dosli na meno boha/allaha, ked ho nikto nevidel a ako bol toto meno vnuknute prorokom", "preco sa boh vola boh a nie lopta" napriklad, toto je iny level, ktory nenastudujes ani po veceri....🫣🫣🫣🫣

1. máj 2026
avatar

Ak,budete niekedy vo Švajčiarsku,určite navštivte:
https://www.sauriermuseum.ch/

1. máj 2026
avatar
@vevesh

@haley7897 to si este na to dobre- to sa da odflaknut vetou "pri veceri ti to poviem" (a dostudovat dovtedy). Ale na take chutovky " ako boh dal dusu do spermie a vajicka a ako vedel v ktorej milisekunde to ma spravit", "ako sme dosli na meno boha/allaha, ked ho nikto nevidel a ako bol toto meno vnuknute prorokom", "preco sa boh vola boh a nie lopta" napriklad, toto je iny level, ktory nenastudujes ani po veceri....🫣🫣🫣🫣

@vevesh oh ano, mame aj my podobné existenčné otázky. 🫣 mne uz sa niekedy oči krizia, ona ma otazku na každú odpoveď. 🤣 aj je 50:50 šanca, ze ma len testuje a dávno vie odpoveď 🤣😵‍💫

1. máj 2026
avatar
@haley7897

@vevesh oh ano, mame aj my podobné existenčné otázky. 🫣 mne uz sa niekedy oči krizia, ona ma otazku na každú odpoveď. 🤣 aj je 50:50 šanca, ze ma len testuje a dávno vie odpoveď 🤣😵‍💫

@haley7897 🤣🤣🤣🤣🤣no, ja mam zatial istotu, ze odpovede nevie, kedze za odpovedou nasleduje tiez nejaka suvisla duchaplna otazka😆🤦‍♀️

1. máj 2026
avatar
@vevesh

@haley7897 🤣🤣🤣🤣🤣no, ja mam zatial istotu, ze odpovede nevie, kedze za odpovedou nasleduje tiez nejaka suvisla duchaplna otazka😆🤦‍♀️

@vevesh v rámci viery a pod, ma zatiaľ uprimne otázky. Biológia a science? Tam ma uz nenachyta. Paranoja na mieste 😅😅😅

1. máj 2026
avatar

@ichbinich Noo u nas to zacalo dopravnymi prostriedkami, co ja som total antitalent, potom polnohospodarske stroje, co je asi este horsie 😅 a aktualne mame eru dinosaurou a chrobakov...za mna ovela zaujimavejsie, ale potrebujem sa riadne zdokonalovat, kedze mam posledne poznatky zo zakladky 🙈😁.

1. máj 2026
avatar
@tundra

Ak,budete niekedy vo Švajčiarsku,určite navštivte:
https://www.sauriermuseum.ch/

@tundra Velmi sa chystame tym smerom, tak verim, ze v blizkej buducnosti nam to aj vyjde 👍. Dakujem za tip!

1. máj 2026
avatar
@vevesh

@haley7897 🤣🤣🤣🤣🤣no, ja mam zatial istotu, ze odpovede nevie, kedze za odpovedou nasleduje tiez nejaka suvisla duchaplna otazka😆🤦‍♀️

@haley7897 @vevesh Baby, vy ako veriace...to aspon viete nejako "diplomaticky" odovodnit, ale my ako ateisti? 😅 ... To su miestami krasne rozpravky 🙈😀.

1. máj 2026
avatar
@oceanahory

@haley7897 @vevesh Baby, vy ako veriace...to aspon viete nejako "diplomaticky" odovodnit, ale my ako ateisti? 😅 ... To su miestami krasne rozpravky 🙈😀.

@oceanahory ale nie, s týmto sa stretávame v obdobe s inými vierami. Obhájiť vieru v Ganesha? Good luck 😅 moja chce vedieť všetko o všetkom. A to platí aj naprieč náboženstvami. Takže kopa otázok na veci a situacie ktoré neviem vzdy logicky zdôvodniť. Našťastie ona rozumie tomu, ze ľudia nekonajú vždy logicky, takze občas vieme tému uzavrieť s tým, ze nemusime rozumiet všetkému.

1. máj 2026
avatar
@haley7897

@oceanahory ale nie, s týmto sa stretávame v obdobe s inými vierami. Obhájiť vieru v Ganesha? Good luck 😅 moja chce vedieť všetko o všetkom. A to platí aj naprieč náboženstvami. Takže kopa otázok na veci a situacie ktoré neviem vzdy logicky zdôvodniť. Našťastie ona rozumie tomu, ze ľudia nekonajú vždy logicky, takze občas vieme tému uzavrieť s tým, ze nemusime rozumiet všetkému.

@haley7897 Detska mysel je uzasna 🤗.

2. máj 2026