aj sa asi vela ludi kupe ci? asi vsade je tam bahno ze?
@sebu Ano, je to taka bahenna voda s kamenmi, bez topanok do vody urcite neodporucam, ja som si ich zabudla doma a teda do vody uz radsej nejdem 🫣 ... Pre male deti je to tu ale ako stvorene, voda je strasne plytka a je tu mega vela atrakcii.
A co sa tyka ludi...no my chodime kazdy rok v lete a takto malo ludi som tu este nezazila 🤷, akoze mne to vyhovuje 😅, len je to taky nezvyk, normalne plno volnych miest.
@sebu Ano, je to taka bahenna voda s kamenmi, bez topanok do vody urcite neodporucam, ja som si ich zabudla doma a teda do vody uz radsej nejdem 🫣 ... Pre male deti je to tu ale ako stvorene, voda je strasne plytka a je tu mega vela atrakcii.
A co sa tyka ludi...no my chodime kazdy rok v lete a takto malo ludi som tu este nezazila 🤷, akoze mne to vyhovuje 😅, len je to taky nezvyk, normalne plno volnych miest.
@oceanahory keď sme tam boli 1.x voda bola nadmerná... Potom asi 2r vzad úplne hnusna kalna, ľudia sa otacali... Tak asi preto je tam tak pomenej
@oceanahory keď sme tam boli 1.x voda bola nadmerná... Potom asi 2r vzad úplne hnusna kalna, ľudia sa otacali... Tak asi preto je tam tak pomenej
@pink_lady Moze byt, ja nevnimam rozdiel, podla mna tu voda bola vzdy takato "hnusna" 😅. Ja ale teda nie som nejaky velky milovnik "pobytu vo vode", ja som skor ten terasovi s pivom, ci drinkom v ruke a prechadzkami okolo 😁. Manzel sa vyblazni s malym a tym, ze je ta voda poriadne plytka, tak je to aj bezpecne pre pojasene male deticky.
@pink_lady Moze byt, ja nevnimam rozdiel, podla mna tu voda bola vzdy takato "hnusna" 😅. Ja ale teda nie som nejaky velky milovnik "pobytu vo vode", ja som skor ten terasovi s pivom, ci drinkom v ruke a prechadzkami okolo 😁. Manzel sa vyblazni s malym a tym, ze je ta voda poriadne plytka, tak je to aj bezpecne pre pojasene male deticky.
@oceanahory konecne niekto, pri kom sa necitim divne. Ja som tiez ten terasovy... mam rada more, ale staci mi sediet s drinkom na plazi
@oceanahory konecne niekto, pri kom sa necitim divne. Ja som tiez ten terasovy... mam rada more, ale staci mi sediet s drinkom na plazi
@guiseppinka Presne, zboznujem pritomnost mora, vody...ale kupat sa v nom vobec ani nemusim. Ma to aspon vyhodu, rocne obdobie na dovolenku je mi ukradnute 👍😁.
@guiseppinka Presne, zboznujem pritomnost mora, vody...ale kupat sa v nom vobec ani nemusim. Ma to aspon vyhodu, rocne obdobie na dovolenku je mi ukradnute 👍😁.
@oceanahory ano ano, presne takato skvela dovca bol vikend s kamoskou v pirani. Ta masa vody, sum mora a my s drinkom v bare. Och😍🥰

aj sa asi vela ludi kupe ci? asi vsade je tam bahno ze?