icon

Neznášam sa fotiť, asi neexistuje menej fotogenický človek ako ja 🥴, ale manžel mi povedal, že mi spraví aspoň jednu normálnu fotku z dnešnej plavby… takže táto fotka s pivom je moja najnormálnejšia 😅👍.
Inak zbožňujem Balaton a jeho „schopnosť“ navodiť pocit mora. 🌊💙

avatar

Existuje menej fotogenicky clovek-ja. Btw nevyzeras zle na tej fotke.

2. máj 2026
avatar
@katkazatka

Existuje menej fotogenicky clovek-ja. Btw nevyzeras zle na tej fotke.

@katkazatka Tak zle nevyzeram, ale ani dobre 😅. No ja nikdy nezabudnem, ked sme sa fotili na tablo v maturitnom rocniku...to mi aj fotograf povedal, ze mne spravit normalnu fotku, kde podvedome nerobim nejaku grimasu je priam nemozne 😮‍💨🫣.

2. máj 2026
avatar

No tak to si nevidela este mna. Ja mam zo 100 fotiek dobru max jednu 😂 nenavidim sa fotit

2. máj 2026
avatar

Pridávam sa do klubu- neznasam sa fotit😁 v škole som každú foto prerevala, vsetci krásne výrazy, len ja mimoza 😄 aj s manželom mame najviac spoločných fotiek len zo svadby, za 20 rokov sa toho iného moc nenazbieralo 🙃 jedine co ma mrzí, ze aj s deťmi mam malo foto .

2. máj 2026
avatar
@20erika07

Pridávam sa do klubu- neznasam sa fotit😁 v škole som každú foto prerevala, vsetci krásne výrazy, len ja mimoza 😄 aj s manželom mame najviac spoločných fotiek len zo svadby, za 20 rokov sa toho iného moc nenazbieralo 🙃 jedine co ma mrzí, ze aj s deťmi mam malo foto .

@20erika07 Noo ja sa tiez prekonavam iba kvoli malemu, ale inak je mi to strasne proti srsti 🫣.

2. máj 2026
avatar

Neznášam sa fotiť...z jedného uhla ešte ok z druhého masaker.a neznášam si pozerať seba na fotkách

2. máj 2026
avatar

Krásna fotka ☺️ tiež sa nerada fotím 😬

2. máj 2026
avatar

Pridavam sa do klubu, ty si na foto nadherna, uvolnena, pozitivna, mne fotky pridaju aj 20 kil, mam druhu, tretiu bradu, velku hlavu aj prdel a celkovo vyzeram ako nejaka divna tetka, stara rachetla. 🤣🤣🤣👋🏻👋🏻👋🏻 Takze neboj, su na tom ludia este ovela horsie. 🤣
Prijemnu dovolenku zelam

3. máj 2026
avatar

Inak baby mozno sa len tak my vnimame. Minule dala kamoska foto z oslavy na fb. Ja som si tam pripadala ako zdegenerovany trol a muz mi sam od seba napisal, ze aky som tam pekna 😂😂😂😂 hovorim mu, ze ti sibe? 😂😂😂

3. máj 2026
avatar
@veronicka88

Neznášam sa fotiť...z jedného uhla ešte ok z druhého masaker.a neznášam si pozerať seba na fotkách

@veronicka88 No presne, ked tak este dovolim odfotiti moj pravy profil, ale lava strana...to ani nie som ja 😅. Najlepsie je, ked sa nahodim, v zrkadle sa vidim, ako poriadna supa 😎 😁 a potom sa vidim na nejakej fotke a ja iba zasnem, ze ci som mala problem s ocami alebo ci sa pozeram na foto niekoho ineho 😮‍💨😅.

3. máj 2026
avatar

@brendaa
@heidi4
Dakujem vam baby, dnes uz posledny den 😟, ale velmi sme si to uzili. Uvolnena na tej fotke som maximalne z toho piva 😅, ale teda naozaj sa snazim foteniu vyhybat.

3. máj 2026
avatar
@ktobytobolpovedal

Inak baby mozno sa len tak my vnimame. Minule dala kamoska foto z oslavy na fb. Ja som si tam pripadala ako zdegenerovany trol a muz mi sam od seba napisal, ze aky som tam pekna 😂😂😂😂 hovorim mu, ze ti sibe? 😂😂😂

@ktobytobolpovedal Mozno...i ked mam velke pochybnosti 🥴😅.

3. máj 2026
avatar
@oceanahory

@ktobytobolpovedal Mozno...i ked mam velke pochybnosti 🥴😅.

@oceanahory 😁

3. máj 2026
avatar

Tiez vyzeram na fotkach otrasne. Ale fotim sa rada. Ved musime mat spomienky a pamiatku. Je skoda,ze si zeny neverite a beriete svoj vzhlad az tak tragicky,ze sa odmietate fotit. Robite to ako spomienku aj pre buduce pokolenia,nezabudajte. A nikto vas nevidi tak ako vy sa vidite.

3. máj 2026
avatar
@marca12

Tiez vyzeram na fotkach otrasne. Ale fotim sa rada. Ved musime mat spomienky a pamiatku. Je skoda,ze si zeny neverite a beriete svoj vzhlad az tak tragicky,ze sa odmietate fotit. Robite to ako spomienku aj pre buduce pokolenia,nezabudajte. A nikto vas nevidi tak ako vy sa vidite.

@marca12 Tak ja som spokojna so svojim vzhladom 😁, ale na fotkach vyzeram uplne inak...aspon dufam 😅. Akoze nevyhybam sa foteniu uplne, ale nie som ani iniciator, ci ten co sa ako prvy hrnie do spolocneho fotenia.

3. máj 2026