V poslednom čase mám strašne málo času na pipľanie sa v kuchyni 😮💨, ale dnes mám troška voľnejšie poobedie, tak som si to užila a spravila takúto Kóreu ako neskorý obed. 🤗
Takže dnes to bola ryža so sójovou omáčkou a fermentovanými sójovými bôbmi v chilli omáčke, rezance zo sladkých zemiakov so sójovou omáčkou, vajíčko, pečené tofu, kimchi, reďkovka a uhorka 👌.
Ja mam tofu rada, tvoje recepty vyzeraju krasne, ale tak casto ako ty by som to nedala.....
Ja mam tofu rada, tvoje recepty vyzeraju krasne, ale tak casto ako ty by som to nedala.....
@tenerifka Dakujem za kompliment 🤗 a teda jasne, ved ty ani nemusis 😁.
@tenerifka Dakujem za kompliment 🤗 a teda jasne, ved ty ani nemusis 😁.
@oceanahory 🤣..... Ja ze mi prides navarit😁
@oceanahory 🤣..... Ja ze mi prides navarit😁
@tenerifka Vies co, ked ma pozves do toho Spanielska, tak ti navarim aj bez toho tofu 😅😎.
@tenerifka Vies co, ked ma pozves do toho Spanielska, tak ti navarim aj bez toho tofu 😅😎.
@oceanahory 😂👍 na Kanarske ostrovy😊
@oceanahory 😂👍 na Kanarske ostrovy😊
@tenerifka Oh v dobrom zavidim 🥹....aj to caste jedenie tofu by som obetovala 😅🫣

mnaaaam, to ako dobre vyzera!! 😍