icon

Znova obedy do roboty ☺️. Tentokrát ryža, parená brokolica, portobello plnené fazuľovo-paradajkovou omáčkou a syrom a k tomu ešte tuniakový steak.

avatar

A to máš na 4 dni alebo pre 2 na 2 dni ?

20. apr 2026
avatar
@sisa0818

A to máš na 4 dni alebo pre 2 na 2 dni ?

@sisa0818 pre 2 na 2 dni

20. apr 2026
avatar
@oceanahory

@sisa0818 pre 2 na 2 dni

@oceanahory som sa zľakla že akoby to niekto jedol 4 dni 😀

20. apr 2026
avatar
@sisa0818

@oceanahory som sa zľakla že akoby to niekto jedol 4 dni 😀

@sisa0818 😅 tak verim, ze teraz uz budes pokojne spat.

20. apr 2026
avatar

Mňam, hneď by som si dala.
Dobrý chuť prajem

21. apr 2026
avatar
@samko0405

Mňam, hneď by som si dala.
Dobrý chuť prajem

@samko0405 Dakujem 🤗

21. apr 2026