Maminky, poradte. Syn 6r mal hnacky a ma velmi "vystipanu ritku". Az brutal cervenu a podrazdenu, aj ho to svrbi a omina. Dala som Imazol, ale nezabera moc. Co ine odporucate? Kludne bylinky, masti - zajtra rano hned pokupim, pred sviatkami. Dakujem
nam pomaha na taketo cista voda a potom dat ten imazol
Poriadne poumyvat a potom niveu krem, imazol alebo bepanten. Po chvili zaberie.
Urcite rybilka to nam poradila doktorka sice to smrdi ale zabrala nam do dvoch dni
Bepanthen
Ja kupujem v lekárni pastu s rybim olejom od firmy galvex. Nedám na ňu dopustiť malému sa do 2 dní pekne ritka zahojila. A stoji iba cca 2€
Kúpeľ z repika a potom natriet zinkovou masťou.
Kúpeľ z replika.. Resp silný repikový odvar.. Namočiť odlicovaci tampón a jemne prikladať.. Aj niekoľko krát opakovať.. Nechať volne vyschnúť a fakt viditeľne pomáha.. A rýchlo.. A potom natrieť sudokremom.. Nieje taky mastný.. A pre nás maximálne účinný.. Alebo aj pytiol
umyt vodou jemne vysusit a sudocremom natrier
Dakujem za vsetky rady ❤
Belocrem so ziskom, majú len v lekárni
Klasická rybacia masť je super
My používame z lidla klasickú na zapareniny