Ahojte, kúpili sme prípravok na prejasnenie vody vo virivke, myslím, že účel splnil, avšak na dne teraz máme vrstvu bielych vlociek. So sieťkou to nešlo vybrať, tak manžel šiel kúpiť do obi bazénový vysávač za 70eur, a vraví, že je na 2 veci..😐 nemáte skúsenosť ako dostať ten sajrajt z vody? 😀
my do virivky dávame aj vločkovač a nemáme s tým problém
@adusina2000 no ono to je vlockovac, mali sme aj Flokul, ale ten bol nič moc
mm to vysáva ale preč - už to nejde naspäť do bazéna
@deti95060810 aky vysávač mate?
mm si vyrobil niečo sám..
@ozzinqa toto pouzivame
Kyslik je o nicom.
My davame tablety 5v1 ale vodu menime 1-2x v sezone. Mne vadia nase supiny vo vode. Ja ich vidim.
Tiež meníme 1-2x v sezóne.Na noc dávame do plavaka 5v1 tabletu.Obcas nalejem proti riasam (aby dno nebolo ,,mazlave") a hlavne ...každé ráno - večer púšťame filtráciu.

máme😅presne to isté sa nám stalo a aj ten vysávač sme kupili 🙈vždy po kúpaní dávam večer savo na dezinfekciu ale manžel často mení tu vodu lebo nám to vadi