Výborné orieškové sušienky, nielen na Vianoce. U nás v bezmliečnej podobe.
Veľmi dobre sa dopĺňa s čiernym čajom alebo s
#cerstva #prazenakava
papanasa
autorNech sa paci, recept: http://www.varim.sk/2016/12/orieskove-susienky....
9. jan 2017
Výborné orieškové sušienky, nielen na Vianoce. U nás v bezmliečnej podobe.
Veľmi dobre sa dopĺňa s čiernym čajom alebo s
#cerstva #prazenakava
Nech sa paci, recept: http://www.varim.sk/2016/12/orieskove-susienky....
a recept môžem poprosiť ?