Teším sa na jeseň. Už mám normálne takú náladu. Čaj, kniha a farby za oknom, prichádza moje obdobie 🙏
Farby? Hmla a siva so sivou.
Aspon ze ten les mame za domo, v meste bude cista depka
Ja milujem najviac 😁❤️🍁🍂 u nás sa už aj doma zjesenieva. V kuchyni určite, kačica s lokšami a kapustou, guľky s údeným mäsom a kapustou, slivkový posúch aj jabĺčkový mriežkač, burčák a už aj varené bolo včera 😆 tešíme sa na gaštany, listy a šarkany 😍
Aj js zbožňujem jeseň, mne neprekáža ani sychravé počasie. Zapáliť sviečku, zakúriť v krbe, urobiť si horúci čaj, zababusit sa v deke a bud čítať knihu alebo si pozrieť nejakú hallmark romantiku. A potom príde milované vianočné obdobie. Ja by spm už celý dom navliekla do jesenné šatu, zatiaľ čakám aspoň na ten prvý jesenný deň 🙏
Aj ja milujem najviac zo všetkého jeseň nqdherne uplne najkrajšie obdobie so všetkým čo k tomu patrí...
Aj ja sa tesim. Aj ked vonku leje. Som na RD cize rano zanesieme syna do skoly a my pekne do teplucka domov s dcerou. Aj zimu zboznujem.
Ja dnes vravim: na obrazkoch farby, v realite kaluze ,blato,sychravo a našuchorene vlhke vlasy🤮
Nenavidim jesen
Ja ho vobec nemám rada😢Ja jar a leto👍
Aj moje najkrajšie ročné obdobie. Bývame v bytovke, no okolo samé stromy, lipy, brezy, limba, borovice...už pomaly menia farby, ja sa teším.. po tom pekle letnom, konečne.
Ja ooak, mam rada ešte jese, ale slneecnu, farebnú, teplu. Mna doma sediet nebavi ak mam volno, nebavi ma ani skora tma ani dazd fuj. takze tak.. energia=teplo, slnko, leto
Za mňa skôr jar a leto....a možno jeseň keď je teplá, ale zimu vôbec. Vstávať za tmy bleee, večer skoro tma 🙄
Ja milujem leto, i keď som dieťa septembrové aj s dcérou

Moje najobľúbenejšie obdobie aj so zimou 😄👍