Mamičky máte pre vaše 7-ročné ratolesti autosedačku alebo podsedak? Naša má momentálne autosedačku ale má širšie plecia a je jej tesná tak uvažujem čo kúpiť
Naša ma 10 rokov a má sedačku. Záleží od toho aké je dieťa veľké.
Sedacku jednoznacne
Autosedacku
*myslím autosedačku a bude v nej dovtedy, pokiaľ sa tam zmestí.
@zooeynka toho som si vedomá ,ale zaujímajú ma názory ostatných.
Naša má 6,5 a stále v sedačke. Aj keď len väčšinou v meste alebo k našim 17 km ale sedačka lepšia. Koľko krát aj zaspí tak jej hlava nelieta, nesedí zhrbene. Aj keď ona chce niekedy podsedak lebo neter ma ale potom uzná že lepšie v sedačke
Autosedacku má. Takú ktorá rastie do výšky aj šírky takže sa tam zmestí ešte dlho.
Sedacka. Mam ju nato aby v pripade nehody zachranila mojmu dietatu zivot. Nie nato ze zo zakona nieco musi mat aby som od policajta nedoatala pokutu
Nas skoro 9 rocny sedacku...ale uz zial nie dlho, lebo ma 149cm a 34kg
Autosedacku, za 4 mesiace bude mat 8 a kym sa do nej zmesti, dovtedy ju bude mat
A môžem poprosiť napísať aké autosedačky majú?
@papulka19891 my mame britax römer
Naša ma podsedak, ma už 145cm a 7 rokov bude mať v januári 🤦♀️
Syn má sedačku Klippan Wego. Je mu 7 a má 135cm a 30kg a vejde se úplně v pohodě
Podsedak uz dlhsie. Nazory sa tu budu velmi rozchadzat