Žienky,keby máte možnosť v tejto dobe podnikať v čom by to bolo.Ďakujem za odpovede
toto fakt?
Nejakú malú kaviareň s detským kútikom by som brala 🙂
Pohrebná sluzba. Ľudia budú zomierať vždy.
@pribinak mohla by si ma zamestnať ako plačku, som v tom fakt dobrá, plačem aj pri reklame, keď plače niekto iný a ani ho nepoznám, neviem dôvod, vždy sa rada pridám 😉
@lucindamax pekná ponuka, ďakujem, ale zatiaľ nemá kopáča hrobov
Až potom placka
@sailes čo je na tejto otázke zle?
@pribinak juj no tak rýchlo rozhod siete, túto pozíciu neberiem 😏
Ja by som si otvorila čokoládovnu s čajovňou, môj sen.
Elektrikára, zámočníka, vodoinstalatera budú ľudia tiež vždy potrebovať a čím ďalej tým menej ľudí sa tomu venuje.
Kominarkou budem v buducom zivote...🙂 cize ak by som rozbiehala biznis tak isto tento smer...chalupy a domy s pieckami a kotlami na tuhe palivo budu este dlho...
Môj sen je vlastniť veľké,ale útulné knihkupectvo s cajovnou-kaviarnou,tichá hudba v pozadí a veľa priestoru na čítanie knih📚🫖☕️
@beababy Aj tí majú dobre zaplatené? Lebo tak kopať v zime, nič moc 🤭
@nela82 výborný nápad.To je pre mňa najväčší relax.Čítať si knihu v kľude,no musím počkať kým malá porastie😊
Domov seniorov, dochodcov. Je ich málo.ale.muaela by som mat kvalitný personál.to.tazko zohnat
@papulka19891 Pre mne najväčší sen.Tam si viem predstaviť travit celé dni😊
Keby mam zvytocne peniaze taj napr fitko pre mamičky s deťmi alebo salón, kým mamičkám urobia nechty alebo vlasy tak im tam postrazia detičky..
A inak nejakú malu milú pekarnicku s cukrarnou
Svadobná agentúra, organizovanie svadieb svadobný salón alebo kníhkupectvo také malé
Ja by som si aj brigadne zakopala. Rada zahradnicim 😀 Kopat hrob nie je praca od vidim do nevidim, tam mas dane rozmery, dokopes si a ides domov k rodine 😅 fuska popri materskej, vyvetras hlavu, nikto ta nevidi, ziadny bossing, nastroje nafasujes a aj postavu dotuknes. Ponuky? Haha 😂
Ja by som si najprv spravila nejakú ankety čo v tvojom okolí chýba..presne viem čo v mojom okolí chýba ľuďom čo by potrebovali .tak by som išla podnikať v tom.... Kníhkupectvo, požičovňa, kníh, herňa pre deti , kaviareň.. možnosť si zahrať spoločenské hry
Spoločnosť opatrovateľky k seniorom,domov dôchodcov,pekný,slušný.Murar,vodar,elektrikár...Žiadny obchod,toho je veľa
Mala by som dodavky a zamestnavala kurierov 😃