@verfran prajem príjemný pobyt ;)
23. feb 2018
Dobry den, chcem sa spytat ci v niektorom z Vasich hotelov robia kuchari standardne ci uz na ranajky alebo na veceru pred ocami hosti palacinky - myslim kazdy den, nie len prilezitostne. Dakujem.
24. feb 2018




My ideme v lete do Atria, veľmi sa tešíme ;)