Takto krasne naservirovanu kavu som dlho nevidela. 🙂
20. feb 2018
@patricia_trinityhotels Na Sitno mám krásne spomienky, hneď by som si skočila aspoň na kávičku 😉
21. feb 2018
Na toto som sa ja najviac tešila do Sitna, na chutnú kávičku a takto naservírovanú....krásne....boli sme a určite sa vrátime....
22. feb 2018


Keď nebudeš vládať, ochotne prídem vystriedať 😉