Boli sme a bolo super😉uz sa tesime na sibacku skusime Stiavnicu🙂dufam aj tam maju tak skveleho Šef kuchara na Foodie
25. feb 2017
My sa chystame od 3.3. Ideme tam prvý krát. Tešííím veľmi. Hlavne kvôli malému...😉
26. feb 2017
Aj musia chystáme 🙂 vyzerá to super
26. feb 2017
@mikuska22 posielam jednu zákulisnu zo Sitna - FOODIE kuchár priamo pri práci 🙂
26. feb 2017








My sme v pondelok odchádzali odtiaľ a dcéra plakala, ze tam chce ostať;)je tam paradne!