@julka828 ja tiež tieto detaily môžem 🙂
21. feb 2020
Krásne. 🙂 ❤ Škoda, že aj my "tu dole" nemáme sneh. 😒
21. feb 2020
@patricia_trinityhotels a da sa vo vasom hoteli ubytovat aj so psikom ??? alebo rodinna izba ???
21. feb 2020
@julka828 ja tiež tieto detaily môžem 🙂
Krásne. 🙂 ❤ Škoda, že aj my "tu dole" nemáme sneh. 😒
@patricia_trinityhotels a da sa vo vasom hoteli ubytovat aj so psikom ??? alebo rodinna izba ???
Ano je tak perfektne a tato fotka kavicky 😊 mi zas pripomenula ako sme si zasli kazdy den dole na kavu s manzelom a synom. velmi sa mi pacilo to denko na ktorom to servirovali