Už ste vyskúšali našu Trinity kávu? Aj u nás máte na výber 🙂
Kávu mám veľmi rada, milujem jej vôňu a.... krásny večer
12. feb 2016
Vonia mi kava....no nechuti....vypijem paradne capuccino a doma nescu 3v1.....
12. feb 2016
Jeeej, tu praziaren poznam, tam kupujeme kavu....
12. feb 2016
Moja obľúbená 🙂