icon

Už ste vyskúšali našu Trinity kávu? Aj u nás máte na výber 🙂

avatar

Moja obľúbená 🙂

12. feb 2016
avatar

Kávu mám veľmi rada, milujem jej vôňu a.... krásny večer

12. feb 2016
avatar

Vonia mi kava....no nechuti....vypijem paradne capuccino a doma nescu 3v1.....

12. feb 2016
avatar

Jeeej, tu praziaren poznam, tam kupujeme kavu....

12. feb 2016