Ahoj, niečo pre pamätníkov ;) V 90tych rokoch som mala asi 10-12 rokov a milovala som čítať knižku, ktorá mala veeela časti, ružový mäkký obal a bolo to o 4 kamarátkach a také tie ich príbehy zo školy...akurát si pamatam, že ich nepriatelka sa volala Stacy a jedna z tých 4 hrala hokej či čo......prosím pomôžte ako sa to volalo !!!
Medzi nami dievcatami 😉 Môže byť?
Medzi nami dievčatami
Presne viem, ktoru myslis... Tiez som ju mala velmi rada.. Ale nazov teda netusiiim...
Medzi nami dievcatami...aj ja som to citavala...dokonca aj moja mama 😁
Bože ženy vy tu snáď viete všetko.. ďakujem ❤️❤️❤️
Anoooo aj ja som na tom fičala 😉
Medzi nami dievčatami 😉
pozerám, že mi ani nestihlo aktualizovať stránku a milión odpovedí 😀
aj ja som na tom fičala, nedávno som na to pozerala v knižnici a nostalgicky spomínala 🙂
Kočky a je ich možné ešte niekde zohnať, kúpiť?
Jemineeee.ja som nanich ficala. Stale vypozicane v kniznici📚. A tusim ze som jednu aj vratit zabudla🤔🤣 . To bude pokuta za omeskanie🤦♀️😂
Moja dcérka na tom teraz fičí. Každý týždeň prečíta z knižnice 5 kníh. Aj dnes uteká pre ďalšie 🙂
@giovanna5
@patusik https://knihy.bazos.sk/inzerat/92241209/Medzi-n...
Nasla som na bazosiiiii🛒📚😀
Haha u nas v kniznici bola o to vzdy bitka 😂😂😂 ale precitala som vsetky
Anoooo bola to moja obľúbená knižka 🤣🤣chodila som si pre ne vždy do knižnice 🤣🤣

Medzi nami dievčatami