Ahojte mamini idem si kvan po radu mám rok a pol ročného syna a keď mu niečo nechcem dovoliť alebo dať alebo zakažem tak byť sa hodí o zem alebo si začne hlavu trieskať o hocičo stretli ste sa stim alebo to má len také obdobie teraz a prejde to .
Ahoj aj moj synceko to robil. Asi iba obdobie. Hlavku si uz nebucha chvalabohou ale skusa to este tym hadzanim o zem. Cakam kedy to prejde.
nájdi si v archíve tv markízi program pestúnka tam nájdeš odpeved na svoje otázky, a môj názor bud obdobie vzdoru a treba vydržať ono to prejde , alebo treba porozmýšlľať kedy to začalo , alebo si to nevšímať, lebo deti aj takto skúšajú hranice svojich rodičov
@alexiska presne aj moj
@abriela
@lienkaninka
@alzbetalempelova
@romculiatko ja si to moc nešimam len sa bojim aby si niako neubližil lebo jemu je jedno kde sa hodi a o čo sa hodi a a ešte sa bojim aby to nebola niaka nervova porucha tak preto začal to robit nedavno dva tri mesiace
@patuska21 nebooj moji obaja mali taku poruchu 😀 a dieta dobre vie co robi a vie ze ty sa bojis aby si nic neurobil tak mu radsej povolis. ja som aj v obchode aj vonku na chodniku nechala kym sa vyreve vstane a isli sme dalej. ludia cumeli, komentovali , naucila som sa nevsimat. trvalo to asi 2 roky u nas.
@patuska21 nie , my sme boli aj u psychologicky ona sa otocila chrbtom, a kecali sme dalej. on ked videl ze na neho nepozerame, zacal este viac a my sme dalej kecali a ked videl ze nic nereagujeme, postavil sa a urobil co sme chceli predtym. skusal. tak som to potom robila aj ja. aj ked to bolo tazke. som sa pytala ci to neuskodi ked tak reve 10-15 minut . tak povedala ze nie, ze on ked pol hodinu bude intenzivne revat , zaspi 😀 a fakt tak sa vela krat vyreval ze uz nevladal. postih nema ziadne uz ma 7 rokov aj mala 😀
Povedala by som ze to ma take obdobie malu sme cosi podobne ale nevsimala som si to a oni potom prestali