Cim sa prikryvate v lete? Mame take tenke akoby letne paplony, lenze to tiez nam je dost teple, tak premyslam, co kupit co by bolo take najlepsie. Nemate s niecim fajn skusenost?
Aj my len obliečky
Ničím 🙂
Ja aj v lete hrubym paplonom😂
Keď je fest horúco, tak len plachta
tiež len prázdne obliečky
Plachta
Len obliecky, aj ten najtensi paplon ma tusim 5-6 mesiacov v roku pali😁
ikea má také vyslovene že tenulinké , všetci ich máme
U nas klasika. Len davam ine navliecky. Take prijemnejsie na leto. Ak je veľmi horuco tak netreba nic.
Ale uz aj tak som ze bud deka alebo iba navliecka.
Ja musim mat paplon a muz ma taku patchwork prikryvku a deti deky
https://jysk.sk/domacnost/deky/presivane-deky/d...
Ja paplón aj deka + pyžamo a zatvorené okna 😅 inak sa zle spi
Celý deň mam klímu pustenu. Keby som sa riadne neprikryla, ráno by som bola prechladnuta. U mňa je to najhorší scenár leta.
Naj je plachta, obliecky su dvojite. Aj v Chorvatsku sme tak mali a bolo to super
Paplonom z ovcej vlny 👍 v zime hreje a v lete chladi. Mame ho celorocny. Nevymenila by som za nic.
My mame celorocone a mame ich v lete, v zime a flanelove obliecky...muz spi total zababuseny aj v lete a ja z vacsej casti na paplone. Neznasam prikryvanie oblieckou alebo plachtou, to potom radsej bez
Ja paplón a deti len obliečky bavlnené lebo sa strašne potia pod paplonom
My spime pod tenuckymi.paplonmi a ked je velmi teplo, davame si chladive horne matrace
my si dávame len obliečky cez seba