Posledné dni začíname uvažovať o mene - tak teraz fakt neviem, či Jasmine alebo Ella? Poraďte ......
daj obe 🙂 dokopy je to krasne...
zalezi od priezviska ja som za ELLA
žeby Jasmine Ella?
Pačia sa mi obidve,ale u nás to bude jednoznačne Ella. Ale aj Jasmine Ella je veľmi pekné.:D
ella, pre mna vedie!
Mne sa najviac paci Jasmine Ella (aj my davame dve mena, mne bolo vzdy luto, ze mam iba jedno, tak som si to presadila), alebo iba Jasmine- paci sa mi, ak sa mena surodencov k sebe hodia a Jasmine a Jakubko je krasna kombinacia 🙂
dakujeme za rady, Jakubko je vlastne Jakub Robert, ale Jasmine Ella sa mi zdá také moc zahraničné ...... No fakt sa neviem rozhodnúť.... Priezvisko máme na J, takže by sa Jasmine hodilo aj ku priezvisku ....
mne sa paci Ella
@pepies mne sa páči Ella..je to krásne meno 🙂 aj ja som vymyslala hlavne k priezvisku nech nema dieta traumu 🙂
urcite som za Ellu ;)
aj ja som urcite za Ellu 🙂
sestra ma jasminku a paci sa jej -pre mna-ak budem mat dceru ela 🙂
asi zalezi aj na priezvisku...
ste krasna rodinka!
prepac pepies, ani neviem ako som na teba prisla..ani sa nepozname..nejako som sa sem zatulala z temy-junoviek-nase zlaticka..tak vela stastia! a meno vyber podla tvojich pocitov, mam pocit ze uz ju volate jasminka, tak daj na tvoj instinkt (sestru odhovarali-muz aj syn, tiez nevedela co urobit, ale nakoniec predsa len dala jasminku..no a teraz je happy..jasminka ma uz cez 2 roky..
pepies, Jasminka sa mi paci viac🙂
aj mne sa paci Jasminka a zrejme bude v skolke jedina 🙂
Jasmine Ella je nadherneeeee 🙂 ved ked sa jej nebude pacit moze pouzivat iba jedno , aby nemala traumu hahahha ( myslim ze to nehrozi , casy sa menia a Jakub Robert su rovnako silne mena a dala si 🙂 )
ja by som nechala jasmine 🙂 je to netradicnejsie ako ella...tie su teraz uz bezne 🙂