Ahojte, máte skúsenosti s Kúzelným perom od Albi? Oplatí sa do toho investovať?
ano, ja som kupila ked bola nejaka akcia.maju tri knizky a budeme na Vianoce kupovat dalsie. bavi to aj 6rocneho, ludske telo, anglictina, a aj 2.5rocny ma dopravu. momentalne ako sme viac doma,tak sa tomu aj viac venuju.
Za mna nie
@ivik4 Prečo nie?
Za mňa áno deti 7 a 3 super zabavia mame skoro všetky knihy. Robia si kvízy a učia sa toho veľmi veľa
Za mňa ano.... super. Mala ma 4 r a veľmi ju to baví
@veronika66 nasi sa aj ucia,aj robia somariny, starsi pusta mlademu zvuky prdenia a tak ,😂😂😂 ale zahraju sa vela. a starsiemu chceme teraz vesmir a mladsiemu neviem. neporadis mi nejaku? aj atlas sveta sa mi paci,ale to zas asi starsiemi
Ja mám 1,5ročného a úplne to zbožňuje, stále hľada”peuooo” pero- pustá si pesničky, opakuje slová, tancuje pri tom. U nás top hračka
Ja som kúpila pred dvomi r. Tento rok doplním knihu betlehem a anglické slovíčka alebo rozpravky. ešte neviem presne. V knihách je veľa informácií a mojej sa najviac páči kvíz...
Plus stiahla som jej do perá obľúbené pesnicky z netu ...
Najlepsia vec co sme syncekovi kupili, ma to uz treti rok a hrozne ho to bavi, mame uz vsetky knihy a vzdy sa s tym rad hra, teraz ma 5 rokov a bavi ho to stale, zacinali sme s riekankami, prsnickani, hovorenymi rozpravkami a teraz uz fici na ludskon tele, atlase aj anglictine, topka su dinosaury, ale vsetky knihy su super.. za mna naj darcek... aj na dlhe cesty do auta, uz ani tablet nechce iba knizka a pero a vydrzi 5 hodin v aute
@gemini255 malú baví zvieratká na farme najviac a syn atlas sveta topka to ovláda všetky hlavné mestá a dinosaury
Malej sme to kúpili,ked mala tri roky,absolutny nezáujem o knihy cca 1,5 roka boli zapatnuté prachom,prišla tomu na chuť cca pred pol rokom a vcelku ju to baví,má 5 rokov,3 mesiace.Pred tyzdnom sa pokazilo pero,išli sme do Albi pero vymenili za nové,pytali blok o kúpe,hoci pero je uz davno po záruke,samozrejme nemali sme,ale vymenili.vraj od januára 2020 už budú mať nové podmienky a meniť budú perá len tie,ktoré budú mať blok,keď sa pokazí pero po šiestich rokoch,tak ho vymenia len pri vydokladovaní bloku o kúpe.
@8291 ...Ja si odkladam bloky a predpokladám že pero sa môže pokaziť , už som googlila a nedá sa kúpiť samotné. Aspoň som nenašla, tak preto mám radšej odlozenu faktúru pre prípad reklamácie, reklamovať bez bloku by ma ani nenapadlo, ale As k by som stratila isto by som skúsila 😁
@vikuska2012 pera vymieňajú hneď, majú doživotnú záruku, doteraz vymieňali kus za kus bez ohľadu či má pero rok alebo štyri aj bez bloku. Od januára budú naďalej vymieňať, ale len s platným bločkom o kúpe. Keď sa vám pokazia tri po sebe, tak zakaždým vymenia za nové.
Za nas ano...aj my dospelí sa nieco priucime 🙂
@petrasalajova neviem, za nas nuda
Nebavi to ani mna ani syna
@ivik4 ani moju neter to nezaujalo, ma 3 a druha 4. skôr sa im páčilo hrať sa s perom ale takým štýlom, žeby sa rýchlo pokazilo. Každé dieťa má rado niečo iné, moja viem ze ma veľmi rada knihy tak som jej kúpila keď mala 4r. hneď nemala záujem, lebo som kupila zvieratá a bolo to také nezazivne,en samé informácie. Teraz ju to baví, ak by som mala dieťa ako neter, ktorá rada s hra a maľuje, musí byť stále v pohybe Asi by to bola zbytočná kúpa. Možno vyskúšať u niekoho známeho kto to ma.
V Albi predajni a ak nemáte albi predajňu, tak si do nejakej zavolajte a dalo by sa možno aj poštou poslať
Za mna ano urcite