Ahojte,moja krpatá 5r.vymýšla že chce kolieskové korčule , ibaže ona ešte sa nevie bicyklovať bez pomocných kolies. Ako ste to mali vy? Najskôr bicykel a potom korčule? Alebo je to jedno?
Keď chce, kúp jej. Možno budeš prekvapená.
To že sa nevie bicyklovať neznamená, že jej nepôjdu korčule. Možno budeš prekvapená a hneď jej to pôjde, skúsila by som
Náš najprv korčule ,potom bicykel ..buď rada že chce
Moj najprv bile od 3rokov tuto zimu ako 5rocna korcule na lad po par padoch isla jak keby sa na nich narodila a teraz na jar sme vytiahli kolieskove hned isla
Môj vie na korčuliach ma 7r až teraz skúša bicykel do teraz nechcel naň sadnut
U nás to šlo tak nejako súčasne, raz korčule, raz bicykel. v podstate je jedno čo sa naučí skôr, ak chce kúp jej korčule + chrániče a nech skúša. vyber kvalitnejšie, aby ju to neodradilo.
Nasa ma 5r,sice na bicykli vie,ale perfektne zvladla aj kolieskove korcule
Oboje je uplne odlisny pohyb. Je jedno co sa nauci skor