icon

ADYDAS 🙉🙉🙉 skoro mi zrak vypalilo 😂😂

avatar

to je ale tvrda znacka🙂

18. sep 2017
avatar

Mne tiež minule, keď sa tu jedna pýtala na dobrý FYLM 😂😂👍

18. sep 2017
avatar

na ali všetko možné....

18. sep 2017
avatar

@irusa toto bolo na fb,pani predavala botasky adidas a dala k tomu takyto nadpis,po upozorneni ma oznacila za pi..a blokla. Inak na ali schvalne prepisuju napis

18. sep 2017
avatar

ja som dnes videla vetu ďakujem za prijaťie 😂

18. sep 2017
avatar

Ja som nasla auto ,,DYSEL,,

18. sep 2017
avatar

A aj BENDZYN

18. sep 2017
avatar

moja svokra schránka - schrámka alebo sendvič - senkvič , ako to počujem ma vystiera a ježia sa mi chlpy

18. sep 2017
avatar

kupim fijata😂

18. sep 2017
avatar

Cim viac pasikov tym lepsi Adidas

sticker
18. sep 2017
avatar

Mm dnes dal ze chyrurgia - pevne verim ze sa pomylil

18. sep 2017
avatar

No ale D je tvrda spoluhlaska 😂😂😂,,

18. sep 2017
avatar

Moj oco robil zlepsovaci navrh a pyta sa " ich " je.s.tvrdym.Y?:sweat_smile:

18. sep 2017
avatar

@zuzi0911 no teraz som si spomenula na dalsiu perlu z fb. Tiez jedna mudra dala inzerat a pouzila tu velmi oblubene slovo vysacka. Niektore ju slusne upozornili a ona im to pekne natrela. Takze aby ste vedeli,vysacka je od slova sacok a vy je predpona preto sa to pise ako vysacka 😂😂😂umrem z hluposti niektorych ludi

18. sep 2017
avatar

@petulda333 ze sacok 😂😂 ja sa poskladam 😂👌

18. sep 2017
avatar

Zrovna vcera na fb v nemenovanej.skupine
Pani píše...kupim bycygel..jemine moje oči...ako ja sa zvacsa zdrzim komentara.,ale.toto mi nedalo .tak.som.jej slušné napisala,ze nech si to.opravi a.napíše bicykel...ako.skoro mi po ustach dala,ze zase su tu mudre matky,ktore opravuju ine matky v pravopise..hlavna vec,ze autorka.mala v profile napisane...student na Komenskeho uni.... chudak Štúr sa v hrobe obracia

18. sep 2017
avatar

@petulda333 nespravis nic 😂 niekto si vzdy najde vysvetlenie,,samozrejme to moje bolo s humorom 😂😂😂

19. sep 2017