ADYDAS 🙉🙉🙉 skoro mi zrak vypalilo 😂😂
Mne tiež minule, keď sa tu jedna pýtala na dobrý FYLM 😂😂👍
na ali všetko možné....
@irusa toto bolo na fb,pani predavala botasky adidas a dala k tomu takyto nadpis,po upozorneni ma oznacila za pi..a blokla. Inak na ali schvalne prepisuju napis
ja som dnes videla vetu ďakujem za prijaťie 😂
Ja som nasla auto ,,DYSEL,,
A aj BENDZYN
moja svokra schránka - schrámka alebo sendvič - senkvič , ako to počujem ma vystiera a ježia sa mi chlpy
kupim fijata😂
Cim viac pasikov tym lepsi Adidas

Mm dnes dal ze chyrurgia - pevne verim ze sa pomylil
No ale D je tvrda spoluhlaska 😂😂😂,,
Moj oco robil zlepsovaci navrh a pyta sa " ich " je.s.tvrdym.Y?:sweat_smile:
@zuzi0911 no teraz som si spomenula na dalsiu perlu z fb. Tiez jedna mudra dala inzerat a pouzila tu velmi oblubene slovo vysacka. Niektore ju slusne upozornili a ona im to pekne natrela. Takze aby ste vedeli,vysacka je od slova sacok a vy je predpona preto sa to pise ako vysacka 😂😂😂umrem z hluposti niektorych ludi
@petulda333 ze sacok 😂😂 ja sa poskladam 😂👌
Zrovna vcera na fb v nemenovanej.skupine
Pani píše...kupim bycygel..jemine moje oči...ako ja sa zvacsa zdrzim komentara.,ale.toto mi nedalo .tak.som.jej slušné napisala,ze nech si to.opravi a.napíše bicykel...ako.skoro mi po ustach dala,ze zase su tu mudre matky,ktore opravuju ine matky v pravopise..hlavna vec,ze autorka.mala v profile napisane...student na Komenskeho uni.... chudak Štúr sa v hrobe obracia
@petulda333 nespravis nic 😂 niekto si vzdy najde vysvetlenie,,samozrejme to moje bolo s humorom 😂😂😂
to je ale tvrda znacka🙂