Ahojte. Chodite na letecke dni? Je tam velky hluk? Ak ano,davate detom nejake chranice na usi? Vdaka
Nie.. Ale určite treba slnečné okuliare😊
31. aug 2022
Tak závisí od dieťaťa boli sme a slúchadlá nechceli nepotrebovali
31. aug 2022
petulda333
autor@nyusika vdaka
@miky132
@macekovam my ideme prvykrat ,3 a 6r,tak neviem ako budu reagovat.
31. aug 2022
@petulda333 požičaj si od niekoho, ak máš možnosť.
My sme boli teraz cez víkend, bez slúchadiel ani na krok ❤️
31. aug 2022
@petulda333 užite si to...my sme minulý rok boli 7,4,4,2,2 svagrovci spolu a jedno v bruchu
31. aug 2022
Aj deku si vezmite...
31. aug 2022
my sme boli teraz v sobotu na SIAF, ked leti stihacka je to brutal teda hlucne, deticky mali sluchadla na uskach, inak ok, slnecne okuliare a jasne aj deka, stan pre deti je tiez ok, stolicky rybarske a pod..... 🙂
31. aug 2022
Štvorročný má špeciálne slúchadlá proti hluku, zn. Alpina.
Presne tieto