Ahojte. Nezvyknem sa take pytat, ale potrebujem poradit. Zhanam nejaku drobnost muzovym babkam. Maju 89 a 90r,su uz len doma, nikam nechodia. Vobec netusim co im kupit pod stromcek. Dakujem za tipy ak vas nieco napadne
Čaj, med, syry
probiotikum arko defenses mám ja pre našich....
Deku sada delimanoje super alebo taka velja papuxa vyhrieva nozky.
Nasej babke 91, kupujeme sladkosti, ktore potom s radostou rozdava pri navstevach, ledze uz nechodi sama na nakupy... Platime jej predplatne novin a casopisov, co cita, krizovky pre seniorov. Predtym sme jej kupovali nejaky alkohol, znie to divne, ale davala si rano zdravotneho frtana, mali to aj s dedkom nakazane od lekara 😀 vyhrevnu papucu, lebo jej je stale zima na nohy.
Deky, papuce a pod sme im uz kupili. Vcera mala jedna z nich narodeniny tak sladkosti. Noviny necitaju, krizovky nelustia a alkohol uz nemozu. Ale pod mo sa mi paci aj tie probiotika. Dakujem vam za cas
Nejaku svietiacu dekoraciu, ako betlehem. To si casto dochodcovia zelaju.
@bambulienka25 take nieco mam pre svokru, babky toto az tak nevyuziju...
Ja kupujem čo dedko ľúbi..mäkké keksíky, banány...už iba takéto drobnôstky...a vždy je veľmi rád🤗

Veci potrebné na každý deň ... Papuče pyžamo sprchové gély mydlá a podobne